email biuro@optimalbalance.pl phone +48 605 842 712  devices system on-line

Aktualności

Rusza program stażowy Optimal Balance

Optimal Balance uruchamia płatne staże dla tych, których interesuje branża windykacji należności. Program stażowy jest kierowany do absolwentów politologii, finansów, zarządzania, stosunków międzynarodowych i innych, pokrewnych kierunków.

Dla młodych, ambitnych ludzi, zamierzających związać swoją zawodową przyszłość z szeroko pojętymi finansami, to możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na płatny staż, dostaną szansę na rozwój zawodowy w Optimal Balance.

– Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją i myślę, że mamy wiele do zaoferowania. Cały program został zaprojektowany tak, by stażystom zapewnić możliwość samorozwoju, niezależność i samodzielną realizację ambitnych wyzwań – podkreśla Piotr Manczur, prezes zarządu Optimal Balance.

Ci, którzy sprawdzą się w czasie stażu, później mogą liczyć na zatrudnienia w Optimal Balance w elastycznej formie dostosowanej do ich potrzeb – od umowy o pracę po kontrakt menadżerski albo własną działalność.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Optimal Balance członkiem PZZW

Spółka Optimal Balance została członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami. To dowód rosnącej pozycji biznesowej firmy, a także potwierdzenie jej wiarygodności.

Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami to prestiżowa organizacja branżowa z 15-letnim doświadczeniem. Zrzesza kluczowe firmy w branży i z roku na rok konsekwentnie pracuje na rzecz integracji środowiska.

– Cieszymy się z przyjęcia do tego prestiżowego grona. To dowód na to, że Optimal Balance jest rzetelnym partnerem biznesowym, zdobywającym coraz silniejszą pozycję na rynku. To kolejny etap naszego rozwoju – mówi Piotr Manczur, prezes zarządu Optimal Balance. – Jako członek PZZW chcemy pracować nad tym, by w naszej branży obowiązywały coraz wyższe standardy, a także by rosła wiedza o szeroko pojętej działalności zarządzania wierzytelnościami – dodaje.

PZZW powstał w 2003 roku po to, by reprezentować firmy windykacyjne oraz zajmujące się obrotem wierzytelnościami, wywiadem gospodarczym i faktoringiem. Zrzesza ponad 70 podmiotów działających na terenie całej Polski. Zgodnie ze statutem, Związek skupia się na czterech sferach działalności:

  • Reprezentowaniu interesów gospodarczych członków PZZW, w szczególności wobec organów państwowych.
  • Kształtowaniu i upowszechnianiu zasad etyki w działalności gospodarczej.
  • Tworzeniu pozytywnego wizerunku branży i przełamywaniu złych stereotypów dotyczących przedmiotu działalności członków Związku.
  • Działalności oświatowej w zakresie obrotu wierzytelnościami, windykacji i wywiadu gospodarczego.

Dodatkowo PZZW współpracuje z organizacjami pracodawców, związkami branżowymi i mediami. Konsekwentnie zwraca uwagę na konieczność weryfikacji wielu istniejących zapisów prawnych utrudniających m.in. prowadzenie działań windykacyjnych w Polsce, a także współuczestniczy w przygotowywaniu projektów aktów normatywnych dotyczących branży.

Optimal balance

Gwarantujemy optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Zaufaj doświadczonym praktykom!

Zaufali nam

arrow_upward