email biuro@optimalbalance.pl phone +48 605 842 712  devices system on-line

referencje

"Optimal Balance to partner, któremu warto zaufać. Wspiera nas w codziennych działaniach operacyjnych, dzięki czemu możemy wykorzystywać swoje zasoby na wewnętrzne inwestycje. Warto podkreślić ich skuteczność i profesjonalizm."

Adam Pogorzelski
Operations Director
ATM Lighting

"Optimal Balance potrafi łatwo wypracować kompromis w każdym biznesie. Dochodzenie należności jest ich pasja. Wyróżnia ich chęć spotkań w terenie, szukanie rozwiązań i skuteczność w działaniu"

Marcin Turowicz
Prezes Zarządu Klaster Inteligentnego Oświetlenia

"Cenimy współpracę z Optimal Balance” ze względu na ich pro-aktywny stosunek do klienta oraz kreatywne rozwiązania. Dzięki skutecznym działaniom przez naszego mediatora trudnych należności, udało nam się odzyskać większość kwoty głównej, której pozostałe firmy nie były w stanie."

GROUP-ARCH

"Nasza spółka zdecydowała się na współpracę z Optimal Balance po tym jak Ubezpieczyciel odmówił nam przyznania limitu w kredycie kupieckim. Dzięki działaniom Optimal Balance, uzyskaliśmy ostatecznie pełną kwotę"

Mateusz Przyszlak
TRAKCJA SYSTEM

"Znajomość rynku i procedur, profesjonalizm, szybkość działania. To sprawia, że od 2 lat nieustająco współpracujemy z firmą Optimal Balance."

Paweł Pawlak
CREDENDO

"Z Optimal Balance problemy nie istnieją."

Małgorzata Misztalewska
ekspert rynku w dziedzinie należności

TIM SA

"Cenimy współpracę z Optimal Balance ze względu na ich pro-aktywny stosunek do klientów oraz skuteczne i proste rozwiązania. Dzięki skutecznej windykacji, udało nam się objąć ochroną ubezpieczeniową tych odbiorców, których nasz podstawowy ubezpieczyciel nie chciał ubezpieczyć."

Krzysztof Chechłacz
Członek Zarządu RiskMan sp. z o.o.

Optimal balance

Gwarantujemy optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Zaufaj doświadczonym praktykom!

Zaufali nam

arrow_upward